Deníčkové zápisy rádoby spisovatelky

Takový ten pocit, že bych měla psát, ale místo toho dělám spoustu jiných věcí

8. června 2014 v 18:23 | Aynarra Tulrgar

O tom, co dělám, když nepíšu aneb jak se (snad) zbavit psacího bloku.

- Passion Pit - It's Not My Fault, I'm Happy -

Inu, myslím, že to každý znáte. Když je tvůrčí krize, musíte hledat uplatnění i někde jinde. A to právě dělám. I když vím, že bych měla napsat (aspoň jednu!) kapitolu, k některé z mých povídek, ne a ne se k tomu dostat…
(Tenhle článek je tady v podstatě jen proto, aby jste viděli, že jsem ještě živá. A taky jako vysvětlení, proč se tady, nebo na wattpadu, neobjevila ještě žádná nová kapitola. No jo, budete to mít se mnou, jakožto čtenáři, těžký.)

Hledám další aktivity, které bych mimo psaní mohla dělat, zkoušet a experimentovat. No jo, prostě prokrastinace vládne už i v literárním světě. Možností je tolik! Od fotografování, čtení knih, trávení volného času v přírodě, až po pletení náramků nebo kreslení. A právě kreslením jsem si teď minulý víkend krátila svůj psací blok. Přišlo to tak nějak z čista jasna. Já vlastně ani moc dobře kreslit neumím a nedělám to ani často, ale když se do toho pustím, někdy z toho i něco slušného vyleze.


Pomalý rozjezd a návrat k psaní

18. května 2014 v 11:18 | Aynarra Tulrgar

Ahoj, po dlouhé době!

Možná jste už někteří zaregistrovali, že jsem se sem vrátila a nahodila lehce přepsanou povídku, která tady až do teď chyběla. Zase jsem dostala chuť psát, což je dobře, když už nic jiného. Tím nic, myslím svůj mrtvý knižní blog, ke kterému se ne a ne dostat. Ale třeba se mi to zase jednou povede. Chtěla bych to tady zase trochu rozjet. Vím, že to bude chtít hodně práce a taky vím, že se mi to nemusí podařit. Zatím mě ale pohání fakt, že když budu mít aspoň nějaké čtenáře, třeba mě bude bavit pro ně psát další a další kapitoly.
 
 

Reklama