Čas posunout se dál

26. února 2017 v 16:35 | Aynarra Tulrgar |  Deníčkové zápisy rádoby spisovatelky
Dlouho, velice dlouho se zde nic neobjevilo a ani tento článek nebude o tom, co jsem napsala. Ale více informační. Dlouho jsem měla literárně psací blok a možná jej ještě stále mám, ale něco mě stále nahlodává k tomu, abych znovu začala psát. Nemám teď sice v hlavě žádný nový příběh a nápad, ale příběhů jsem v letech dřívějších rozepsala několik a ani jeden jsem nedokončila.

Rozhodla jsem se proto tedy s dopisování a editací. Mého nejnovějšího (a přesto již dva roky starého) projektu. Literárním dílem se to dá nazývat stěží, avšak je to to nejdelší co jsem napsala. Vím, že to má své mouchy a potřebuji upravit jisté části a posunout postavy v příběhu dále, aby se i děj mohl posunout. Jenže kdykoliv se na to vrhnu, něco mi říká, že to je a bude běh na dlouhou trať.

Stejně tak jako je běh na dlouhou trať i má existence na internetu v podobě Aynarry. Je to zvláštní, ale v dubnu to bude již 6 let, co se za tímto pseudonymem schovávám. Je na něm něco kouzelného. Pomáhá mi tvořit. Je to velká část mě v umělecké podobě.
Obdobně jako Irith, který je tady sic o něco méně, ale taky docela dlouho. Zanedbávám jej. Píšu jen když se mi chce a mám na něj náladu, ale i přesto je tu pořád.

Musím se přiznat, že jsem nahlédla do starých, archivních článků i do těch rozepsaných a nikdy nepublikovaných. Maličko mě to nakoplo k tomu, zase to zkusit. I když mám pocit, že jsem z toho určitě už zase vypadla. Že moje slovní zásoba není nic moc a slova, věty i souvětí budou moc divné. Přesto všechno začnu něčím jednodušším. Chtěla bych zase začít psát drabble nebo krátké povídky ně nějaké téma či slova. Prostě něco. Nějak se začít musí.

Aynarra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama