1. listopad odstartoval velkou věc!

2. listopadu 2015 v 15:02 | Aynarra Tulrgar |  Deníčkové zápisy rádoby spisovatelky

Ano, ano, listopad odstartoval něco giganticky obřího a já se rozhodla, že do toho půjdu v celé své síle v plném nasazení. A tak se tedy stalo, že jsem včera opět po dlouhé době psala. Nepsala jsem sice od rána, ale začala jsem až odpoledne. Nejhorší je vždy začátek. A to i tehdy, když mám nespočet poznámek (kterých se stejně držím jenom velice málo) a i když nepracuji na ničem novém.
Mou letošní snahou bude dopsat Alfova syna, kterého jsem rozepsala při loňském projektu, ale nezvládla jsem jej dopsat. Myslím si, že je to celkem uskutečnitelné, když budu psát každý den alespoň dvě hodiny. Místo toho, abych koukala na filmy.

Chtěla bych jenom říct, že plánuji psát týdenní statistiky v podobě literárního deníčku, kde můžete sledovat se mnou, jak mi to jde. Na konci každého týdne bude počet slov celkem, a to by mě mělo dovést k tomu, že budu plně motivovaná a budu psát.
A pak je tady ještě jedna, možná dvě věci. Sem tam se tady objeví i něco jako informativní článek. Žádné další literární šílenosti psát neplánuji. Možná si zkusím cvičně nějaké to drabble a možná jednu literární soutěž, ale uvidím. Prioritní je teď věnování se psaní nanowrima. V informačních článcích na vás můžou sem tam vybafnout i nějaké fotky z dění a ti, kteří čtou Alfu pravidelně, si přijdou na své. Protože zde budu sem tam dávat krátké útržky, abyste alespoň trochu viděli, že se neflákám.

Víte, já, i když mám nějaké okrajové poznámky, moc se jich nedržím. Mé postavy si žijí vlastními životy, Macon je hrozný paličák, který to vždy a všem nehorázně zkomplikuje, ale pomalu se dostávám dál a dál. Po včerejšku mi přibyla další nová postava. Nejspíš bude vedlejší, ale kdo ví. To je zatím opravdu ve hvězdách.

Takže to je asi tak všechno. Po včerejším dnu, mám na kontě krásných 3210 slov 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliz Eliz | Web | 7. listopadu 2015 v 14:50 | Reagovat

Ten projekt se mi moc líbí :)
Ale nevím, jestli se mohu zúčastnit, protože už teď bych měla trochu skluz a kromě toho mám tolik aktivit mimo... Na druhou stranu by to byl skvělý způsob, jak se dostat k psaní :)

2 Aynarra Tulrgar Aynarra Tulrgar | Web | 7. listopadu 2015 v 18:17 | Reagovat

[1]: Já už jsem teď taky ve skluzu, protože škola mě zaměstnává až až, ale tak, za zkoušku jsem nic nedala, Myslela jsem, že budu stíhat víc, ale vidím, že to není úplně možné. Učit se na x předmětů, psát a pak být ráno jak radioaktivní rybička, když mi jde ve škole o dobré výsledky.
Uf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama