Březen 2015

3. KAPITOLA – SLAVNOSTI MĚSÍCE

8. března 2015 v 17:28 | Aynarra Tulrgar |  Alfův syn
3. KAPITOLA - SLAVNOSTI MĚSÍCE

Předcházeli tomu všemu velké přípravy a nikdo se již nemohl dočkat. Ano, správně, Slavnosti Měsíce. Na malém náměstíčku, kde se místní obyvatelé a členové smečky scházeli, propukl chaos z příprav už toho rána. Nachystat tohle všechno není žádná legrace, ale nakonec to klaplo, jak mělo.

Spousta stolů, které byly rozmístěny do velkého půlkruhu, na kterých bylo spousty jídla a nápojů, různých druhů. Ovoce, zelenina, pečivo z místní pekárny, maso- spoustu masa pro hladové vlky - a mnohem více. Jeden by si až myslel, že není šance to spořádat, ale věřte nebo ne, vždy se všechno sní.

A co bylo na konci půlkruhu? Větší, vyvýšené pódium s mikrofonem a reproduktory, aby slyšel každý člen smečky, i když se třeba oslav nemohl zúčastnit, protože byl v práci nebo byl nemocný. Ne že by se to stávalo nějak často. Nikdo si nikdy nechce nechat ujít Slavnosti měsíce. Už jen kvůli tomu jídlu.

Každopádně si ale myslím, že těmi reproduktory si Alfa vždy kompenzoval fakt, že ho všichni dobře viděli, ale mnohem, mnohem lépe slyšeli.