Věnování

26. prosince 2014 v 17:13 | Aynarra Tulrgar |  Alfův syn
Příběh bych chtěla věnovat své sestře, která mi udělala obálku a také mi dovolila použít všechny názvy a jména osob, míst a věcí, které vymyslela pro svou textovou rpg hru. Tím mi totiž strašně moc usnadnila mé pokusy o psaní, protože nastolila jistou dějovou linku a reálie.
Nedržím se přesně herního vlákna, protože Macon zde odehrál asi jenom 4 hry, ale i tak jsem ráda, že se mám od čeho odrazit. Psaní je tak pro mne mnohem lehčí, protože se mi příběh odehrává skoro přímo před očima. Myšlenky se valí a já nevím, co dělat dřív.

Také omluvte sem tam peprnější slovník, neb Macon není žádný svatoušek. Naopak mi dalo celkem práci vypracovat se k takovému hulvátovi. Tak snad to oceníte. Příběh je průřez Macnovým životem, který dosud nebyl nikde zveřejněn a byl pouze z části v mé hlavě. Dlouho jsem přemýšlela, zda nesepsat příběh některé z mých textových postav. A nyní jsem k tomu dostala skvělou příležitost. Nevím, co z příběhu nakonec vzejde, protože jej, stejně jako všechny ostatní, které se snažím psát, nemám vymyšlené. Jsem takový pisálek zahradník, ale o to větší je to zábava.

Děkuji všem, kteří mi pomůžete, poradíte, zkritizuje... Prostě napíšete jakoukoliv odezvu. Pokusím se poučit se svých chyb a pokusím se napsat příběh, který bude o něco lepší než všechny předchozí.


Přeji pěkné počtení.
Aynarra Tulrgar


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama