Tak zase po měsíci

1. srpna 2014 v 15:24 | Aynarra Tulrgar |  Deníčkové zápisy rádoby spisovatelky

Zdravíčko, jenom jsem vám chtěla říct, že jsem ještě neumřela a ani nesekla s psaním, jak pravděpodobně někteří stále očekávají a moc by se radovali, kdybych už opravdu nikdy nic nenapsala. Ano, vím, že v psaní nejsem nejlepší. Jsou tady jiní, mnohem talentovanější lidi, kteří se psaní věnují dlouho a pravidelně, ale i tak si myslím, že je to hlavně o té chuti.
Nu a já píšu, když mám chuť.
Takže….
Jak může vidět na fotce níž, jsou to všechny zde publikované příběhy, které jsem se rozhodla překopat. Upravit a pokračovat v nich. Nějak se nakopnout musím a tohle mi přišlo jako fajn způsob. Vzít si povídky někam ven s tužkou a zvýrazňovači a přeškrtat nebo dopsat pár slov nebo dokonce vět...
Ke své velké smůle u nás včera pršelo a tak jsem se rozhodla tak konat dnes. Jen je hrozné vedro a na balkoně se to nedá vydržet.... Musím si najít chladné místo, kde bych mohla v klidu opravovat a psát.
Mimochodem, včera za vlast padlo poměrně dost papírů. Ona je vlk a Sni svůj sen mají každá po 5 kapitolách (OJV ale ještě není publikovaná) a na papírech je to znát... Mám taky rozpracováno ještě něco a povídku, kterou mám v šuplíku celkem dlouho. S tou bych taky ráda nějak pohnula.
Nevím, kdy se tady objeví nějaké nové kapitoly nebo nějaké z těch upravený, protože příští týden se maluje a to pravděpodobně nebudu mít čas na psaní vůbec žádný...

Jednou za čas se vám ale ozvu. Nebojte. Já jen, že si ještě užívám prázdnin, dokud to jde. V září budu pravděpodobně opět aktivnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | Web | 21. srpna 2014 v 20:56 | Reagovat

a já z fotky myslela, že se učíš na zkoušku a ona je to tvá vlastní pisatelská vášeň :)

mimochodem, co nevidět se ti vyplatí si zasadit na ty papíry svůj vlastní strom, spíše dva :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama